Koronavirüs Destek Paketi

Pollective ailesi olarak, Covid-19’den korunma önlemleri kapsamında ekiplerini güvenlikleri için evlerinden çalıştıran ya da çalışmalarına ara vermiş şirketlere 1 ay boyunca ücretsiz hizmet vererek destek olma kararı aldık.

Program kapsamında şirketlere aşağıdaki başlıklarda destek vereceğiz:

1. Çalışanların bu dönemdeki ihtiyaçlarını belirleme

Çalışanlarınızın neye ihtiyacı olduğu hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, çalışan memnuniyetini arttırmanız ve bu süreci birlikte atlatmanız bir o kadar kolay olacaktır.

2. Süreç ile ilgili fikir ve önerilerini alma

Ortak akıl kullanarak mevcut sorunların nasıl çözülebileceğine ya da nelerin sorun yaratabileceğine dair öneriler alıp süreci birlikte yönetebilirsiniz.

3. Kurumun yönetimine dair geri bildirim alma

Şirketinizdeki çalışanların moralini ve motivasyonunu etkileyen her faktörü etkili bir şekilde ölçmeniz sizi varsayımlardan ve deneme yanılmalardan kurtaracaktır. Böylece verilere dayalı olarak belirlediğiniz “gerçek” sorunlar için aksiyonlarınızı hızlıca alabilirsiniz.

4. Çalışan mutluluk ve bağlılık araştırmaları

Her çalışan işinin farklı yönlerini sever. Motive bir ekibiniz olduğundan emin olmak için onlardan anonim bir şekilde bilgi alabilirsiniz ve uzun vadede birlikte kazanmak için hedeflerinizi belirleyebilirsiniz.

Amacımız

Şirketlerin Pollective ekibinden alacakları destekle bu zorlu günlerde çalışanlarının geri bildirimlerini, fikirlerini anonim olarak alarak bu süreci daha etkili bir şekilde yönetmeleri adına destek olmaktır.

Pollective Hakkında:

1. Pollective, yeni nesil araştırma ve pazarlama platformudur.
2.
Poll ve Collective kelimelerinin bir araya gelmesinden oluşur.
3. Tüketici içgörüsü almanın kolay ve hızlı yoludur.
4.
Türkiye’nin en iyi girişimcilik platformları; Türk Telekom Pilot, Kuveyt Türk Lonca, ITU Çekirdek, Endeavor Startup Campus mezunu ve girişimcisidir.
5. Araştırmayı demokratize ederek bilgiyi herkese ulaşılabilir kılmayı amaçlamaktadır.

Bilgi almak için:

*Şirketlere başvuru sırasına göre dönüş yapılacaktır.

🥰 Ekip   |   💼 Enterprise   |   🎈 Sıkça Sorulan Sorular   |   🌍 Blog
🗝 Kullanıcı Sözleşmesi   |  🔒 Çerez Politikası   |  🙏 Kullanıcı Onayları     🛡 KVKK     💎 Kişisel Veriler   |   📃 Telif Hakkı     🧿 Davranış Kuralları